Nahrávacie štúdio STUDIOMAKY vzniklo v roku 2002,  avšak prvé nahrávky sa amatérsky rodili už oveľa skôr.  Zhodou okolností sa postupom času z koníčka stala naša hlavná pracovná náplň.
  V roku 2011 prešlo štúdio kompletnou rekonštrukciou vnútorných priestorov. K dispozícii sú dve priestranné nahrávacie miestnosti, réžia a relaxačná miestnosť s TV, DVD, prístupom na internet a posedením. Všetky miestnosti sú opticky a zvukovo  prepojené.  V  prípade  potreby  je  navyše možnosť  využitia  divadelnej  sály.  Pri  viac denných  projektoch  s  pobytom  zabezpečujeme  na požiadanie ubytovanie a stravovanie.
  Hlavnou  pracovnou  náplňou štúdia  je  profesionálny  záznam, mixovanie  a  mastering  rôznych hudobných  žánrov a hovoreného  slova. Vítaní  sú  u  nás  tak  začiatočníci ako aj skúsení interpréti. Pre  vytvorenie  čo  najlepšej  pracovnej atmosféry na  dosiahnutie požadovaného  výsledku, preferujeme individuálny prístup. Našim cieľom je maximálna kvalita a Vaša spokojnosť.
  Pri práci v plnej miere využívame skúsenosti známej nemeckej školy S.E.T. (School of Entertainment and Technology, Mníchov) ukončenej v roku 2009.
 
Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
Studiomaky