OTÁZKY 

Ot.: Musím si priniesť niečo na prezutie?
Odp.: Je dobré mať oblečené a tiež obuté niečo pohodlné. Obzvlášť je to aktuálne pri celodennej práci a najmä v zimnom období.
 
Ot.: Môžem si so sebou priniesť niečo na jedenie?
Odp.: Samozrejme. Občerstvenie je potrebné pre vytvorenie fyzickej pohody. Je však ideálne konzumovať ho v na to určenej oddychovej miestnosti.
 
Ot.: Môžem si priniesť svoj vlastný hudobný nástroj?
Odp.: Samozrejme áno. Na svoj hudobný nástroj je každý zvyknutý a vie ho prirodzene ovládať. Mal by však byť v bezchybnom stave.
 
Ot.: Musím mať nové struny na gitaru a nové blany na bicie?
Odp.: Určite áno. Staré struny a blany už zväčša neladia a neznejú najlepšie, preto ich radšej odporúčame vymeniť. Investícia sa určite vyplatí. Netreba sa len spoliehať na zvukára, že on „to nejako spraví“. Zároveň je potrebné skontrolovať aj ostatnú mechaniku nástroja.
 
Ot.: Máte nejaký zoznam dostupnej aparatúry vo vašom štúdiu?
Odp.: Zoznam môžeme na požiadanie zaslať napr. mailom, prípadne si požiadavky prejdeme telefonicky či osobne.
 
Ot.: Nemôžem tu nikde nájsť cenník.
Odp.: Základný cenník poskytujeme na požiadanie mailom. Vzhľadom na individuálne požiadavky, presnejšiu cenovú ponuku ,,šijeme“ na mieru po spoločnom rozhovore.
 
Ot. Ako dlho trvá nahratie jedného CD?
Odp. To závisí od mnohých okolností ako napr.: pripravenosť interpreta, vzájomná súhra medzi hudobníkmi a technikom, druh nahrávky, spôsob nahrávania a pod. Podmienky nahrávania a systém sa dohodne vopred, aby sa nestrácal čas počas samotného nahrávania.